Centrum Dializa

ul. Jabłoniowa 27

41-200 Sosnowiec

 

Administracja

Klaudia Markot-Fedeczko tel. 32 290 10 62 | e-mail: sekretariat@centrumdializa.pl

Viktoriia Romashova tel. 32 290 10 60 | e-mail: wromaszowa.cd@gmail.com

 

Dyrektor zarządzający

Ryszard Muc | e-mail: rmuc@centrumdializa.pl

 

Rzecznik prasowy

Witold Jajszczok | tel. 601 449 233 | e-mail: media@centrumdializa.pl

 

Główny księgowy

Arkadiusz Placek | e-mail: ksiegowy@centrumdializa.pl

 

Księgowość Szpitale

tel. 32 363 52 55 wewnętrzny 27

Samodzielna księgowa

Jolanta Malczewska | e-mail: jmalczewska@centrumdializa.pl

Centrum Dializa Sp. z o.o. Szpital w Pszczynie

Karolina Mech | e-mail: kmech@centrumdializa.pl

Centrum Dializa Sp. z o.o. Szpital w Opatowie

Karolina Mech | e-mail: kmech@centrumdializa.pl

Centrum Dializa Sp. z o.o. Szpital w Łasku

Klaudia Sikora | e-mail: ksikora@centrumdializa.pl

Centrum Dializa Sp. z o.o. Szpital w Białogardzie

Klaudia Sikora | e-mail: ksikora@centrumdializa.pl

 

Księgowa

tel.32 363 52 55 wewnętrzny 26 | e-mail: ksiegowosc@centrumdializa.pl

Sylwia Majstrak | e-mail: smajstrak@centrumdializa.pl

 

Referent do spraw ekonomiczno-finansowych

Helena Pacut | e-mail: hpacut@centrumdializa.pl

 

Referent do spraw księgowości

Liwia Dworak | e-mail: ldworak@centrumdializa.pl

 

Dział Kadr i płac

tel.32 363 52 57 wewnętrzny 33

Referent do spraw kadr i płac, Szpital w Białogardzie

Aleksandra Łaszowska | e-mail: alaszowska@centrumdializa.pl

Specjalista do spraw kadr i płac

Małgorzata Rosół | e-mail: mrosol@centrumdializa.pl

Specjalista do spraw kadr i płac

Justyna Smoleń | e-mail: jsmolen@centrumdializa.pl

 

Dział Sprzedaży

tel. 609 448 488

Referent do spraw zaopatrzenia i sprzedaży

Anna Zawierucha | e-mail: sprzedaz@centrumdializa.pl tel.609 448 488

Referent do spraw zaopatrzenia i sprzedaży

Klaudia Strączyńska | e-mail: sprzedaz@centrumdializa.pl tel.609 448 488