Centrum Dializa

ul. Jabłoniowa 27

41-200 Sosnowiec

 

Asystentka Zarządu i Manager ds Aptek

Klaudia Markot-Fedeczko tel. 32 290 10 62 | e-mail: sekretariat@centrumdializa.pl

Sekretarka

Małgorzata Grabowska tel. 32 290 10 62 | e-mail: sekretariat@centrumdializa.pl

 

Dyrektor zarządzający

Ryszard Muc | e-mail: rmuc@centrumdializa.pl

Rzecznik prasowy

Witold Jajszczok | tel. 601 449 233 | e-mail: media@centrumdializa.pl

Dyrektor do spraw finansowych/Główny księgowy

Arkadiusz Placek | e-mail: ksiegowy@centrumdializa.pl

 

  •  Księgowość Szpitale

tel. 32 363 52 55 wewnętrzny 27

Samodzielna księgowa

Jolanta Malczewska | e-mail: jmalczewska@centrumdializa.pl

Księgowość Szpital w Pszczynie, Szpital w Opatowie

Karolina Mech | e-mail: kmech@centrumdializa.pl

Księgowość Szpital w Łasku, Szpital w Białogardzie

Helena Pacut | e-mail: hpacut@centrumdializa.pl

Referent do spraw księgowości

Liwia Dworak | e-mail: ldworak@centrumdializa.pl   | e-mail: ksiegowosc@centrumdializa.pl

 

  • Dział Kadr i płac

tel.32 363 52 57 wewnętrzny 33

Specjalista do spraw kadr i płac

Justyna Smoleń | e-mail: jsmolen@centrumdializa.pl

Referent do spraw kadr i płac

Wiktoria Romaszowa| e-mail: wromaszowa@centrumdializa.pl

Referent do spraw kadr i płac

Małgorzata Wożniak | e-mail: mwozniak@centrumdializa.pl

 

 

  • Dział Sprzedaży

tel. 609 448 488

Referent do spraw zaopatrzenia i sprzedaży

Anna Zawierucha | e-mail: sprzedaz@centrumdializa.pl

Referent do spraw zaopatrzenia i sprzedaży

Klaudia Strączyńska | e-mail: sprzedaz@centrumdializa.pl